تهویه پرسان

درباره ما

شرکت تهویه پرسان از سال 1382با توجه به چندین دهه تجربه ی مدیران در صنعت تهویه مطبوع تلاش نموده با مدیریت اصولی و برنامه ریزی علمی ضمن مقابله با مشکلات فراوان اقتصادی کشور ، تحریم ها ، نوسانات ارز و عدم ثبات قیمت ها ، روند صعودی و پیشرفت منطقی داشته باشد . از ابتدای فعالیت این مجموعه ، هدف اصلی ارائه کالاهای با کیفیت و خدمات پس از فروش مناسب بوده است و پس از آن تنوع کالا و تکمیل سبد کالایی و استمرار موجودی محصولات از مهم ترین اهداف بوده است . در حدود 18 سال حضور در بازار ایران با توجه به تلاطم های شدید بازار شرکت موراکو همواره سعی کرده است شرایط ارائه شده به مشتریان خود را با کمترین نوسان ارائه دهد و در این راستا با بکارگیری کارشناسان مجرب در تمامی بخش ها و با راهنمایی مدیریت خلاق و کارآفرین خود ، در مدت زمان کوتاهی توانسته است محصولات تهویه مطبوع خانگی و صنعتی MORACO را در سطح ایران به عنوان یکی از برندهای معتبر و مورد اعتماد مطرح نماید .

موراکو
موراکو

نام تجاري موراکو   MORACO ، از شناخته شده ترين و مهم ترين برندهاي جهاني و حاصل تلاش يكي از عظيم ترين شركت هاي تجاري ایتالیایی ، با همين نام است . نام MORACO در جهان بيشتر در صنعت تهویه مطبوع مطرح بوده است اما هم اكنون دامنه فعاليت اين شركت به مرزهايي فراتر از اين گسترده شده و طيف وسيعی را شامل مي شود .

طراحي هاي منحصر به فرد ، كيفيت بالاي محصولات و قيمت هاي مناسب و قابل رقابت باعث شده كه برند موراکو به عنوان يك برند محبوب ، به سرعت بازاهاي اروپا و خاورميانه و حتي آمريكا را تسخير كند و تعداد نمايندگي هاي خود در اقصي نقاط جهان را افزايش دهد . امروز ، پس از حضور 18 ساله در بازار تهویه مطبوع ، شرکت موفق شده است بیش از 100 نماینده فعال در تمامی استان های کشور جذب کند .